Joker ID Nedir ?

<

Merhaba değerli Batak Club oyuncuları! ?

Bu yazımızda sizlere Joker ID nedir, bundan bahsediyor olacağız.

Öncelikle Joker ID nedir bundan bahsedelim. Joker ID, her kullanıcının sabit bir kimliğidir. Tıpkı TC Kimlik Numarası gibi düşünebilirsiniz. Her oyuncunun kendine özel, eşsiz bir Joker ID’si bulunmaktadır.

Peki bizler neden Joker ID’nizi istemekteyiz ?

Örneğin, oyunumuzda bir hata ile karşılaştınız, bağlantınız kesildi, hile tespit ettiniz ve bu problemleri oyun içerisinden değil de mail yolu ile veya farklı bir platform üzerinden bizlere ilettiniz. Bu noktada bizler, maalesef Joker ID’niz olmadan sizlerin kim olduğunuzu tespit edememekteyiz. Bu sebepten dolayı da sizlerden genel olarak Joker ID’nizi istemekteyiz. Peki bu Joker ID nasıl bulunur ?

Oyunumuzda girdikten sonra sol üstte bulunan profilinize (aşağıda belirtmiştir) tıklayınız.

Daha sonra açılacak olan mini pencerede sağ üstte (aşağıda belirtilmiştir) Joker ID’niz bulunmaktadır. Joker ID’nizin üzerine bir kez tıklamanız halinde otomatik olarak Joker ID’niz kopyalanmaktadır.

Bu noktada siz değerli kullanıcılarımıza Joker ID’yi nasıl bulabileceğinizi ve Joker ID’nin ne işe yaradığını sizlere anlatmış bulunmaktayız. İlginiz için teşekkür eder, keyifli ve bol şanslı oyunlar dileriz!

Previous Arkadaşlarınızı Bulmak ve Onlarla Oynamak
Next Mobil İnternetiniz ile Oyuna Erişimediğiniz Durumlarda Yapılması Gerekenler