Mobil İnternetiniz ile Oyuna Erişimediğiniz Durumlarda Yapılması Gerekenler

<

Merhaba Batak Club Severler,
Oyuna kablosuz internet bağlantısı (Wi-fi, Wireless) üzerinden erişebiliyor ancak GSM hattınızda bulunan mobil internet bağlantınız ile oyuna erişim sağlamakta sorunlar yaşıyorsanız birkaç değişiklik yapmanız gerekmektedir.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu temiz ve güvenli internet kapsamında çocukları ve aile bireylerini etkileyebilecek içerikleri engellemek için bazı filtreler getirmiştir. Bu filtreler sizin hattınıza operatör firmalar tarafından otomatik tanımlanabilir veya siz bu ayarları isteklerinize göre değiştirmiş olabilirsiniz. Bu durumda Batak Club oyununa erişimde sorunlar yaşabilirsiniz. Ancak endişelenmeyin, Batak Club uygunsuz içerikler barındırmaz.

Bu ayarlarınızı değiştirmek isterseniz aşağıdaki yönergeleri takip etmeniz gerekmektedir. Bunlar;

1-) Kullandığınız internet sağlayıcı operatörün (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom) online işlemler sayfasına giriş ve bilgileriniz ile oturum açınız.

2-) “Hat Özetim veya Hesabım” başlıklı ayarlar menüsüne giriş yapınız.

3-) Burada “Güvenli İnternet” başlığını bulunuz ve tıklayınız.

4-) Burada karşınıza tanımlanmış “Güvenli İnternet Profilleri” çıkacaktır.
Bunlardan “Profil Yok” seçeneğini tıklayarak veya “Aile Profili” içerisinde bulunan “Oyunlar / Uygulamalar” ile ilgili seçeneği pasif hale getirmeniz gerekmektedir. Böylelikle Batak Club oyununa sorunsuz şekilde mobil internetiniz ile giriş yapabilirsiniz.

Not: Bu ayarları bilinçli bir şekilde değiştiriniz. Aileniz, çocuklarınız veya çevreniz için ayarladıysanız değiştirmemeniz gerektiği önemle hatırlatırız. Ayrıca Profilinizi değiştirmeniz halinde cihazınızdan erişimek istemediğiniz uygulamalara da erişebileceğinizi önemle hatırlatırız. 

Previous Joker ID Nedir ?
Next Hesap Silme