Arkadaşlarınızı Bulmak ve Onlarla Oynamak

<

Oyunda Arkadaşlarınızı Bulmak

Bu işlem için iki yöntem bulunmaktadır. Bunlar:

1-) Facebook hesabınız ile bağlanarak arkadaşlarınızı bulmak: Oyuna Facebook hesabınız ile girmiş olmanız her yönden sizin için daha avantajlıdır. Oyunu Facebook hesabınız ile bağlayarak oynuyorsanız, oyunu oynayan arkadaşlarınız ile otomatik olarak arkadaş olursunuz.

2-)Misafir Kullanıcı hesabınız ile oyuna bağlanarak arkadaşlarınızı bulmak: Bu yöntem fazlası ile zordur. Zira oyundaki arkadaşınızın Misafir Kullanıcı ismini bilmeniz ve oyun içerisinde arkadaşınız ile denk gelmeniz gerekmektedir. Yani; oyunda herhangi bir masada arkadaşınız ile denk gelmezseniz ne yazık ki arkadaşınızı bulamazsınız.

Arkadaşlarınız ile Oyun Oynamak

Loca Masa özelliğini kullanarak arkadaşlarınız ile oynamak: Oyun içerisinde arkadaşlarınız ile oynamak için loca masaları kullanabilirsiniz. Tabii ki ilk önce loca masa özelliğine sahip olmanız gerekmektedir. Oynamak istediğiniz oyun türünü belirledikten sonra “Oda Seç (+)” butonuna tıklayınız. Gelecek ekranda sağ üst köşedeki Loca Masa butonuna tıklayınız ve masa puanı ile bahis miktarını ayarlayınız. Bu işlemleri yaptığınızda kendinize özel Loca Masanızı kurmuş olacaksınız. Bundan sonra masadaki boş koltuklara tıklayarak arkadaşlarınızı oyuna davet edebilirsiniz. Ayrıca masanıza gelen kullanıcıları değiştirmek isterseniz masadan kaldırarak başka bir kullanıcıyı davet edebilirsiniz

Previous Bilgi Güncelleme
Next Joker ID Nedir ?