Oyun Masasında Sohbet Nasıl Kapatılır ?

<

Merhabalar Değerli Batak Club Severler! ?

Bu yazımızda siz değerli kullanıcılarımıza oyun masasında sohbeti nasıl kapatabileceğiniz hakkında bilgilendirme yapmak istedik. Her ne kadar istemesekte oyunumuz içerisinde uygunsuz konuşmalar sergileyen kullanıcılarımız olabiliyor. Uygunsuz konuşmalar ve davranışlar sergileyen kullanıcılara, siz değerli kullanıcılarımızın raporlamaları sayesinde cezai işlemler uygulayabiliyoruz. Bu gibi durumlarda sohbeti kapatmak isteyen kullanıcılarımız; öncelikle herhangi bir oyun türünün sol altında bulunan ayarlar butonuna tıklıyoruz.

Daha sonrasında ise açılacak olan pencerede sol altta sohbet butonu bulunmaktadır. Bu buton siz değerli kullanıcılarımıza otomatik olarak aktif bir şekilde sunulmaktadır. Bu butonu pasif hale getirerek (üstüne bir kere tıklamanız yeterli olacaktır) oyun içerisinde sohbeti pasif hale getirebilirsiniz.

Sohbet butonunu pasif hale getirdikten sonra herhangi bir oyuna girebilirsiniz. Katıldığınız odada sohbet özelliği kapalı olacağından dolayı ne sizler herhangi bir mesaj yazabilirsiniz, ne diğer kullanıcılar herhangi bir şey yazabilirler. Böylelikle sohbeti oyun içerisinden kapatabilirsiniz.

NOT : Tüm bunları yaparken raporlama sistemimizi kullanmayı da ihmal etmeyelim!

Hepinize keyifli ve bol şanslı oyunlar dileriz! ?

Previous Oyun Masasında Ödüllerin Gösterimi
Next Oyun Masasında Bahis Miktarının Ayarlanması