Joker Para Nedir ?

<

Siz İstediniz Biz Yaptık! ?

Sevgili Batak Club severler! “Sayın admin sırf Loca Masa açabilmek için üye mi olacağız !?”, “Benim amacım Loca Masa açabilmek, diğer özelliklerden bana ne !?” dediniz, biz de sizlerden gelen önerileri dikkate aldık ve Joker Parayı geliştirdik. Ne işe yarar bu Joker Para ?

Batak Club içerisinde bulunan;

Loca Masa Açma

Reklam Kapatma

Arkadaş Ekleme

ve daha birçok özellikten tek tek faydalanmanızı sağlar

Örneğin sadece Loca Masa açmak ve arkadaşlarınız ile oyun oynamak istiyorsunuz. Bunun için artık geliştirdiğimiz Joker Para ile birlikte sadece “Loca Masa Oluştur” özelliğinden yararlanabilirsiniz. Böylelikle kullanmak istediğiniz özelliklerle kendinize özel oyun deneyiminizi yaratır, çok daha zevkli zamanlar geçirebilirsiniz!

Ya da oyun içerisinde, iyi oynadığını düşündüğünüz bir kullanıcıyı arkadaş ekleyeceksiniz. Bunun için de Joker Para ile sadece “Arkadaş Ekle” özelliğinden yararlanabilir ve yine kendinize özel oyun deneyimini yaratabilirsiniz.

Ayrıca bu iki özellikten de aynı anda faydalanabilirsiniz. Yani hem Loca Masa oluşturabilir hem de oyun içerisinde Arkadaş eklediğiniz kullanıcıyı masanıza davet edebilirsiniz. ?

Previous Kullanıcı Raporlama